İçeriğe geç

İstanbul Minibüs Kiralama

Kategori: Genel

Benim de en çok merak ettiğim konulardan olan en ucuz araba kiralama fiyatları istanbul ilinde nerededir? Her hangi bir semtinde mi yoksa havalimanı şirketleri arasında mı? Ucuza araç kiralamak isteyenler eminim benim gibi bu soruları cevap ediyorlardır. İstanbul pahalı mı pahalı bir şehir evet bunu defalarca kez yazdık ve anlattık. Ama her pahalı şehrin mutlaka ucuz semtleri de vardır. İşte buraları bulmanız için size bu yazıyı hazırladım.

Günlük araba kiralama istanbul ilinde çok önemli demiştik. Bu güzel şehri bile sadece gezmeye kalksak en az bize hafta lazım olacaktır. Ben ucuza araba kiralama olayına başka bir boyut kazandırmak istiyorum. Örneğin; İstanbul’daki adaları gezmek isterseniz o gün araba kiralamayın derim. Kabataş ya da Beşiktaş’tan Anadolu Yakası’nda ise Kartal’dan vapurlar ile gitmeniz gerekecek. Arabanız olsa bile Büyükada,Heybeliada ve Burgazada gibi adalara arabayla giriş tamamen yasaktır. Bulunduğunuz otelden bu vapur duraklarına otobüsle gidebilirsiniz. Daha sonra ise jetonla adalara geçiş yapabilirsiniz. Ucuz kiralık araba İstanbul ili için bu şekilde daha uyguna gelecektir. Sözün özü her gün araba kiralamanıza gerek yok. Ya da adaları gezdikten sonra araba kiralayabilirsiniz.

İstanbul Havalimani Araba Kiralama

Türkiye’de ticaretin merkezi sayılan İstanbul’da en çok tüketilen şeyler arasında belki de benzin geliyor. Her ne kadar benzine ve motorine sürekli zam geliyor olsa da insanlar ve şirketler araç kullanmaktan kendini alıkoyamıyorlar. Filo araç kiralama İstanbul ilinde artık moda olmaya başladı. Moda oldu diyoruz çünkü şirketlerin giderleri artan Dolar ve Euro’ya endeksli olarak artmaya başladı. İstanbul ucuz rent a car arayışında olan büyük holdingler Türkiye’de ünlü araç kiralama şirketlerini tercih ediyorlar. Ürünlerini,müşterilerini ya da kendi çalışanlarını sorunsuz şekilde bir yerlere ulaştırmak için azıcık pahalı olsun ama başım ağrımasın mottosunu uyguluyorlar. Haksız da sayılmazlar. Çok da ucuz etin yahnisi yenmezmiş. En ucuz araç kiralama fiyatları İstanbul ilinde mesela Ford Focus 200 TL’den başlıyor. Ama bu aracı filo halinde kiralamak isteyen şirketler aylık 6,000 TL yerine 3,500 TL’ye kadar indirimli alıyorlar. Sebebi ise aşikar bir anda 100 tane araç kiralayınca sürümden kazanan araç kiralama şirketleri bu teklife hayır da diyemiyorlar. Büyük holdinglerden iş alınca diğer firmalara da referans olarak kendilerini gösteriyorlar.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir